Gizlilik Politikamıza

1. Giriş

Bu Gizlilik Bildirimi, bizimle etkileşim kurduğunuzda hakkınızda toplayabileceğimiz kişisel veri türlerini ayrıntılı olarak açıklar. Ayrıca, bu verileri nasıl depolayacağımızı, işleyeceğimizi ve güvende tutacağımızı da açıklar.

Bu belgenin çok fazla bilgi içerdiğini takdir ediyoruz ancak haklarınız ve verilerinizi nasıl kullandığımız konusunda tam olarak bilgilendirilmenizi istiyoruz.

Bu belgenin tüm sorularınızı yanıtlayacağına inanıyoruz, ancak değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu Gizlilik Bildirimini güncellememiz gerekebileceğinden, lütfen zaman zaman belgeyi tekrar ziyaret etmekten çekinmeyin.

2. Güvendiğimiz yasal dayanakları açıklamak

Veri koruma yasası, bir şirketin kişisel verilerinizi toplaması ve işlemesi için aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi farklı neden ortaya koymaktadır:

Razı olmak
Belirli durumlarda, sizin izninizle verilerinizi toplayabilir ve işleyebiliriz. Örneğin, e-posta bültenlerini veya teklif ayrıntılarını almak için bir kutuyu işaretlediğinizde. Kişisel verilerinizi toplarken, belirli bir hizmetle bağlantılı olarak hangi verilerin gerekli olduğunu size her zaman açıklayacağız.

Sözleşme yükümlülükleri
Bazı durumlarda, sözleşme yükümlülüklerimize uymak için kişisel verilerinize ihtiyacımız var. Örneğin, teslimat gerektiriyorsa, bu amaçla belirlediğiniz teslimat adresi bilgilerini kullanacağız ve kurye / nakliye firmamıza ileteceğiz.

Yasal uyum
Yasalar bunu gerektiriyorsa, verilerinizi toplamamız ve işlememiz gerekebilir. Örneğin, Gap Technology Limited’i etkileyen dolandırıcılık veya diğer suç faaliyetlerine karışan kişilerin ayrıntılarını ilgili kolluk kuvvetlerine iletebiliriz.

meşru menfaat
Belirli durumlarda, verilerinizin, işimizi yürütmenin bir parçası olarak makul bir şekilde beklenebilecek ve haklarınızı, özgürlüğünüzü veya çıkarlarınızı maddi olarak etkilemeyecek şekilde meşru çıkarlarımızı takip etmesini isteriz. Örneğin, herhangi bir tekliften veya üretimde bekleyen kesintilerden sizi haberdar etmek için en yoğun üretim çalıştırmaları / kapatma dönemlerinden önce sizinle iletişim kurmak için satın alma geçmişinizi kullanacağız. Ayrıca, pazar taleplerini ve müşteri beklentilerini karşılayabilmemiz için trendleri belirlemek için sipariş geçmişinizi de birleştireceğiz.

3. Kişisel verilerinizi ne zaman topluyoruz?
 • Web sitelerimizden herhangi birini ziyaret ettiğinizde.
 • Telefon/e-posta veya faks yoluyla bir ürün satın aldığınızda ancak hesabınız olmadığında (veya kullanmadığınızda).
 • Bizimle sosyal medyada etkileşim kurduğunuzda.
 • Herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde soru, şikayet vb.
 • Çalışanlarımızdan birinden size bir ürün veya hizmetle ilgili bilgileri e-postayla göndermesini istediğinizde.
 • Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında yorum yaptığınızda veya bunları incelediğinizde. Herhangi bir kişi, görüşler de dahil olmak üzere kendileriyle ilgili kişisel verilere erişebilir. Bu nedenle, yorumunuz veya incelemeniz, o hizmeti sağlayan çalışan hakkında bilgi içeriyorsa, istenmesi durumunda onlara iletilebilir.
 • Herhangi bir formu doldurduğunuzda. Örneğin, sitede bir kaza olursa, bir çalışan kişisel verilerinizi toplayabilir.
 • Üçüncü bir şahsa, sizin hakkınızda sahip oldukları bilgileri bizimle paylaşmalarına izin verdiğinizde.
 • Bilgi paylaşımına izin verdiğinizde veya bilgilerin kanunen kamuya açıklandığı durumlarda, kamuya açık kaynaklardan (Tapu Kaydı gibi) veri topluyoruz.
 • Hem müşterilerin hem de çalışanların güvenliği için genellikle CCTV sistemleri çalıştırılan binalarımıza girdiğinizde. Bu sistemler ziyaretiniz sırasında görüntünüzü kaydedebilir.
4. Ne tür kişisel veriler topluyoruz?
 • Bizde bir hesabınız varsa adınız, fatura/teslimat adresiniz, siparişleriniz ve makbuzlarınız, e-postanız ve telefon numaranız.
 • Satış ofisimiz, müşteri hizmetleri ekibimiz veya web sitelerimiz veya sosyal medya aracılığıyla çevrimiçi olarak bizimle olan etkileşimlerinizin ayrıntıları.
 • Örneğin, sizinle yaptığımız konuşmalardan, yaptığınız şikayet veya yorumların ayrıntılarını, yaptığınız satın almaların ayrıntılarını, ilginizi çekebilecek öğeleri ve bizimle nasıl/ne zaman iletişime geçtiğiniz hakkında notlar topluyoruz.
 • Yorumlarınız ve ürün incelemeleriniz.
 • Your image may be recorded on CCTV when you visit our premises.
 • Sosyal medya kullanıcı adınız, bu kanallar aracılığıyla bizimle etkileşime girerseniz, yorumlarınıza, sorularınıza veya geri bildirimlerinize yanıt vermemize yardımcı olmak için.
5. Kişisel verilerinizi nasıl ve neden kullanıyoruz?

Size mümkün olan en iyi müşteri hizmetini ve teslimatını sunmak istiyoruz. Bunu başarmanın bir yolu, hakkınızda sahip olduğumuz verileri birleştirerek kim olduğunuza dair elimizden gelen en eksiksiz resmi elde etmektir. Bunları, ilginizi çekmesi en muhtemel ürün ve hizmetleri tanıtmak için kullanabiliriz. Veri gizliliği yasası, müşterilerimizi anlama ve en yüksek düzeyde hizmet sunma konusundaki meşru menfaatimizin bir parçası olarak buna izin verir.

Ancak, verilerinizi kullanma şeklimizi değiştirmek isterseniz, aşağıdaki ‘Haklarım nelerdir?’ bölümünde ayrıntıları bulabilirsiniz. Unutmayın, kişisel verilerinizi bizimle paylaşmamayı seçerseniz veya belirli iletişim izinlerini reddederseniz, istediğiniz bazı hizmetleri sağlayamayabiliriz.
Örneğin, bir stok kaleminde belirli bir eksiklik olduğunda size haber vermemizi istediyseniz, bizden haber almak için verdiğiniz genel onayınızı geri aldıysanız bunu yapamayız.

Kişisel verilerinizi nasıl ve neden kullanacağımız aşağıda açıklanmıştır:

 • Telefon, e-posta, sözlü veya faks yoluyla verdiğiniz siparişleri işleme koymak. Sipariş işleme sırasında kişisel verilerinizi toplamazsak, siparişinizi işleme koymamız ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmemiz mümkün olmayacaktır. Örneğin, üretim, tedarik veya teslimat sürecimiz sırasında bilgilerinizin üçüncü bir tarafa iletilmesi gerekebilir ve geri ödeme, garanti vb. gibi sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmek için bilgilerinizi daha sonra makul bir süre boyunca saklayabiliriz.
 • Sorularınıza, iade taleplerinize ve şikayetlerinize cevap vermek için. Gönderdiğiniz bilgileri işlemek, yanıt vermemizi sağlar. Ayrıca bu bilgilerin kaydını, bizimle gelecekteki herhangi bir iletişim için ve her süreç boyunca sizinle olan iletişimimizi göstermek için tutabiliriz. Bunu, size karşı sözleşmeden doğan yükümlülüklerimiz, yasal yükümlülüklerimiz ve size en iyi hizmeti sunma konusundaki meşru menfaatlerimiz temelinde ve deneyiminize dayanarak hizmetimizi nasıl iyileştirebileceğimizi anlayarak yapıyoruz.
 • İşletmemizi ve hesabınızı dolandırıcılık ve diğer yasa dışı faaliyetlerden korumak için. Bu, hesabınızı korumak, güncellemek ve korumak için kişisel verilerinizi kullanmayı içerir. Tüm bunları meşru menfaatimizin bir parçası olarak yapacağız. Örneğin, bir sipariş verildiğinde ve bir 3. şahıs ürünü bizim binamızdan teslim aldığında.
 • Müşterilerimizi, binalarımızı, varlıklarımızı ve Çalışanlarımızı suçtan korumak için, güvenlik amacıyla görüntüleri kaydeden binalarımızda CCTV sistemleri işletiyoruz. Bunu meşru ticari çıkarlarımız temelinde yapıyoruz.
 • Ödemeleri işlemek ve hileli işlemleri önlemek. Bunu meşru ticari çıkarlarımız temelinde yapıyoruz. Bu aynı zamanda müşterilerimizin dolandırıcılıktan korunmasına da yardımcı olur.
 • CCTV kullanımımız, dolandırıcılık izleme ve şüpheli işlem izleme yoluyla herhangi bir suç faaliyeti veya iddia edilen suç faaliyeti tespit edersek, bu verileri yasa dışı eylemleri önlemek veya tespit etmek amacıyla işleyeceğiz. Etkileşimde bulunduğumuz kişileri suç faaliyetlerinden korumayı amaçlıyoruz.
 • Onayınızla, e-posta, web, metin, telefon ve satış ofislerimiz aracılığıyla ilgili ürün ve hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek için kişisel verilerinizi, tercihlerinizi ve işlemlerinizin ayrıntılarını kullanacağız. Elbette, istediğiniz zaman bu kanallardan herhangi biri tarafından bizden haber almaktan vazgeçmekte özgürsünüz.
 • Güncellemeler, teklifler, hizmetler ve ürünlerle ilgili olarak size posta yoluyla ilgili, kişiselleştirilmiş iletişimler göndermek için. Bunu meşru ticari menfaatimiz temelinde yapacağız.Dilediğiniz zaman posta yoluyla bizden haber almaktan vazgeçebilirsiniz.
 • Size yasaların gerektirdiği veya size sunduğumuz hizmetlerde yaptığımız değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek için gerekli olan iletişimleri göndermek için. Örneğin, bu Gizlilik Bildirimindeki güncellemeler, ürün geri çağırma bildirimleri ve siparişlerinizle ilgili yasal olarak gerekli bilgiler. Bu hizmet mesajları, herhangi bir tanıtım içeriği içermeyecek ve e-posta veya metin mesajı ile gönderildiğinde önceden izin alınması gerekmeyecektir. Kişisel verilerinizi bu amaçlarla kullanmazsak, yasal yükümlülüklerimizi yerine getiremeyiz.
 • Size sunduğumuz sistemleri, hizmetleri ve ürünleri geliştirmek, test etmek ve iyileştirmek. Bunu meşru ticari çıkarlarımız temelinde yapacağız.
 • Verileri kolluk kuvvetleriyle paylaşmak için sözleşmeye dayalı veya yasal yükümlülüklerimize uymak. Örneğin, verilerin kolluk kuvvetleri veya bir mahkeme ile paylaşılması için bir mahkeme emri gönderildiğinde.
 • Hizmetlerimizi iyileştirmeye yardımcı olmak için size anket ve geri bildirim istekleri göndermek. Bu mesajlar herhangi bir tanıtım içeriği içermeyecek ve e-posta veya kısa mesajla gönderildiğinde önceden izin alınması gerekmeyecektir. Ürünlerimizi veya hizmetlerimizi sizinle daha alakalı hale getirmeye yardımcı olduğundan, bunu yapmak için meşru bir menfaatimiz vardır. Elbette, çevrimiçi hesabınızdaki tercihlerinizi güncelleyerek bizden bu talepleri almaktan istediğiniz zaman çıkmakta özgürsünüz.

Bazen bilgilerinizi bir hizmet sağlayan üçüncü bir tarafla (teslimat kuryeleri gibi) paylaşmamız gerekebilir. Bunu sizinle olan randevumuzu sürdürmek için yapıyoruz. Kişisel verilerinizi paylaşmadan talebinizi yerine getiremeyiz.

6. Kişiselleştirilmiş doğrudan pazarlama için verilerinizi birleştirme

Size belirli zamanlarda ilgi alanlarınızla en alakalı teklifleri ve promosyonları getirmek istiyoruz.

Bir müşteri olarak sizi daha iyi ve genel olarak anlamamıza yardımcı olmak için, örneğin satın alma geçmişiniz gibi Şirket genelinde toplanan kişisel verilerinizi yukarıda açıklandığı şekilde birleştiriyoruz.

7. Kişisel verilerinizi nasıl koruyoruz

Tüm müşterilerimiz için veri güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, verilerinizi azami dikkatle ele alacağız ve korumak için tüm uygun adımları atacağız.
Güncel yönlendiricimizde hiçbir gelen bağlantı noktasının açılmasına izin vermiyoruz, Şirket ağından ayrı olan güvenli WPA wifi ağımıza yalnızca belirli personelin girmesine izin veriliyor.
Tüm istemci makinelerimiz en son işletim sistemlerini en son güncellemelerle çalıştırıyor ve ethernet kablosuyla bağlı.
Her makinede Eset Nod32 antivirüs çalıştırılır ve Adware/Kötü Amaçlı Yazılım olup olmadığını kontrol etmek için yılda iki kez bakımı yapılır.
Güvensiz olabilecek hiçbir gömülü sistem çalıştırmıyoruz.
Tüm makinelerimiz bir oturum açma şifresi ile güvenlidir.
‘https’ teknolojisini kullanarak port443 üzerinden tüm işlem alanlarına erişimi güvence altına alıyoruz.
Kişisel verilerinize erişim parola korumalıdır ve PCI uyumluyuz ve bu nedenle
Protokoller TLS1.0, TLS1.1, SSL2.0 SSL3.0 ve zayıf Cypher şifreleme paketleri.
Sistemimizi olası güvenlik açıkları ve saldırılar için düzenli olarak izliyoruz ve güvenliği daha da güçlendirmenin yollarını belirlemek için sızma testleri yapıyoruz.
https://www.microsoft.com/en-us/trustcenter/privacy/gdpr/solutions

8. Kişisel verilerinizi ne kadar süreyle saklayacağız?

Kişisel verilerinizi topladığımızda veya işlediğimizde, bunları yalnızca toplanma amacı için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Bu saklama süresinin sonunda, verileriniz ya tamamen silinecek ya da örneğin diğer verilerle bir araya getirilerek anonim hale getirilecek ve böylece istatistiksel analiz ve iş planlaması için tanımlanamayan bir şekilde kullanılabilecektir.

Müşteri verilerini saklama sürelerine ilişkin bazı örnekler:

Emirler
Bir sipariş verdiğinizde, yasal ve sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirebilmemiz için bize verdiğiniz kişisel verileri on yıl boyunca saklayacağız.

Etkin olmayan hesaplar
If you have not used your account for more than five years, it will be flagged as inactive and we will contact you to ask whether you want to keep it open. Unless you reply to say ‘yes’, we’ll close the account and delete or anonymise the personal data associated with it.

9. Kişisel verilerinizi kimlerle paylaşıyoruz?

Kişisel verilerinizi bazen güvenilir üçüncü taraflarla paylaşırız. Örneğin, dolandırıcılık yönetimi için teslimat kuryeleri, şikayetleri ele almak için.

Verilerinizi güvende tutmak ve gizliliğinizi korumak için bu kuruluşlara uyguladığımız politika:

 • Yalnızca belirli hizmetlerini yerine getirmeleri için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlarız.
 • Verilerinizi yalnızca kendileriyle yaptığımız sözleşmede belirttiğimiz amaçlar için kullanabilirler.
 • Gizliliğinize her zaman saygı gösterilmesini ve korunmasını sağlamak için onlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz.
 • Hizmetlerini kullanmayı bırakırsak, onlar tarafından tutulan verileriniz silinecek veya anonim hale getirilecektir. Çalıştığımız üçüncü taraf türlerine örnekler:
 • İş sistemlerimizi destekleyen BT şirketleri.
 • Teslimat kuryeleri gibi operasyonel şirketler.
 • Tedarikçiler.

Verilerinizi üçüncü şahıslarla kendi amaçları için paylaşmak
Bunu yalnızca çok özel durumlarda yapacağız, örneğin:

 • Dolandırıcılık yönetimi için, tesislerimizde ya da sistemlerimizde dolandırıcılık ya da olası dolandırıcılık faaliyetleri hakkında bilgi paylaşabiliriz. Bu, kolluk kuvvetleriyle bireyler hakkındaki verilerin paylaşılmasını içerebilir.
 • Ayrıca, geçerli bir talep üzerine, kişisel verilerinizi menşe ülkenizdeki veya başka bir yerde polise veya diğer icra, düzenleyici veya Devlet kurumlarına ifşa etmemiz gerekebilir. Bu talepler vaka bazında değerlendirilir ve müşterilerimizin gizliliği dikkate alınır. Daha fazla bilgi için lütfen Veri Koruma Görevlimizle iletişime geçin.
10. Kişisel verilerinizin nerede işlenebileceği

Bazen kişisel verilerinizi Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) dışındaki üçüncü taraflarla ve tedarikçilerle paylaşmamız gerekebilir.

Uluslararası siparişler
Birleşik Krallık dışında ikamet ediyorsanız ve bize bir sipariş verirseniz, sizden topladığımız kişisel verileri Birleşik Krallık’taki Şirkete aktaracağız.

Verilerinizi AEA dışında koruma
AÇA, tüm AB Üye ülkelerinin yanı sıra İzlanda, Lihtenştayn ve Norveç’i içerir. Sizden topladığımız kişisel verileri, Avustralya veya ABD gibi AEA dışındaki ülkelerdeki üçüncü taraf veri işlemcilerine aktarabiliriz.

Örneğin, nakliye, ödemelerinizi işleme koyma veya destek hizmetleri sağlama amaçları için bu gerekli olabilir.

Bunu yaparsak, verilerinizin AEA içinde işleniyormuş gibi aynı korumayı almasını sağlamak için prosedürlerimiz vardır. Örneğin, üçüncü taraflarla yaptığımız sözleşmeler, her zaman uymaları gereken standartları belirler. Bu sözleşmeler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen Veri Koruma Görevlimiz ile iletişime geçin. Kişisel verilerinizin herhangi bir şekilde aktarılması, geçerli yasalara uygun olacak ve bilgileri bu Gizlilik Bildiriminin yol gösterici ilkeleri kapsamında ele alacağız.

11. Kişisel verileriniz üzerindeki haklarınız nelerdir?

Farklı haklarınıza genel bakış
Şunları talep etme hakkına sahipsiniz:

 • Hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilere çoğu durumda ücretsiz erişim.
 • Kişisel verilerinizin yanlış, güncelliğini yitirmiş veya eksik olması durumunda düzeltilmesi.
 • Kişisel verilerinizi doğrudan pazarlama (belirli kanallar veya tüm kanallar aracılığıyla) için kullanmayı bırakmamız.
 • Bu izni geri çekmenizin ardından kişisel verilerinizin onaya dayalı olarak işlenmesini durdurmamız.
 • Yalnızca verilerinizin otomatik olarak işlenmesine dayalı olarak alınan herhangi bir kararın bir Çalışan tarafından gözden geçirilmesi (yani, henüz hiç kimsenin kararın sonucunu ve kriterlerini incelemediği durumlarda).

Bu hakları kullanmak için herhangi bir zamanda aşağıdaki şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Bilgilerinizi istemek için lütfen The Data Protection Officer, Gap Technology Limited, Ava House, 1 Hill Court, Aurillac Way, Hallcroft Industrial Estate, Retford, Nottinghamshire ile iletişime geçin. DN22 7PX e-postası DPO@gaptechnology.co.uk. Bilgilerinizin değiştirilmesini istemek için e-posta ile satış ekibimizle iletişime geçin info@gaptechnology.co.uk. Talebinizi işleme koymamayı seçersek, size reddetmemizin nedenlerini açıklayacağız.

Onayınızı geri çekme hakkınız
Bize kişisel verilerinizi kullanma izni verdiğinizde, istediğiniz zaman fikrinizi değiştirme ve bu izni geri alma hakkına sahipsiniz.

Meşru menfaatimize güvendiğimiz yer
Meşru menfaatimiz temelinde kişisel verilerinizi işlediğimiz durumlarda, kişisel durumunuzla bağlantılı nedenlerle bizden durmamızı isteyebilirsiniz. Kişisel verilerinizi işlemeye devam etmek için meşru bir geçerli nedenimiz olduğuna inanmadıkça bunu yapmalıyız.

Doğrudan pazarlama
Tüm kanallar veya seçilen kanallar aracılığıyla doğrudan pazarlama faaliyeti için kişisel verilerinizin kullanımını durdurma hakkına sahipsiniz. Her zaman isteğinize uymalıyız.

kimliğinizi kontrol etme
Bilgilerinizin gizliliğini korumak için, bu Gizlilik Bildirimi kapsamında yapacağınız herhangi bir talebi yerine getirmeden önce kimliğinizi doğrulamanızı isteyeceğiz. Üçüncü bir tarafa sizin adınıza bir talep göndermesi için yetki verdiyseniz, onlardan hareket etme izniniz olduğunu kanıtlamalarını isteyeceğiz.

12. Doğrudan pazarlama için kişisel verilerinizin kullanımını nasıl durdurabilirsiniz?

Bizden doğrudan pazarlama iletişimlerini durdurmanın birkaç yolu vardır:

 • Size gönderdiğimiz herhangi bir e-posta iletişiminde “abonelikten çık” bağlantısını tıklayın. Daha sonra Gap Technology Ltd.’den gelen e-postaları durduracağız.
 • Veri Koruma Görevlisine Yazın, Gap Technology Limited, Ava House, 1 Hill Court, Aurillac Way, Hallcroft Industrial Estate, Retford, Nottinghamshire. DN22 7PX

Tercihlerinizi değiştirdikten sonra sistemlerimiz tamamen güncellenirken kısa bir süre daha iletişim almaya devam edebileceğinizi lütfen unutmayın.

13. Düzenleyici ile İletişime Geçmek

Verilerinizin doğru bir şekilde işlenmediğini düşünüyorsanız veya herhangi bir talebe verdiğimiz yanıttan memnun değilseniz, Kişisel verilerinizin kullanımı ile ilgili tarafımıza iletmiş iseniz, Bilgi Komiserliği’ne şikayette bulunma hakkınız bulunmaktadır. 0303 123 1113 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Veya çevrimiçi olun www.ico.org.uk/concerns (yeni bir pencerede açılır; harici web sitelerinin içeriğinden sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın) Birleşik Krallık dışında ikamet ediyorsanız, ikamet ettiğiniz ülkedeki ilgili veri koruma düzenleyicisine şikayette bulunma hakkınız vardır. Ayrıntılar Bölüm 16’da bulunabilir.

14. Birleşik Krallık dışında yaşıyorsanız

Birleşik Krallık dışındaki tüm müşteriler için
Bu Gizlilik Bildirimi yalnızca İngilizce olarak sunulacaktır.

Hizmetlerimizi kullanarak veya kişisel verilerinizi bize sağlayarak, kişisel verilerinizin bizim tarafımızdan veya bizim adımıza işlenmesine açıkça izin vermiş olursunuz. Tabii ki, yine de verilerinizi belirli şekillerde işlemememizi isteme hakkınız vardır ve bunu yaparsanız, isteklerinize saygı duyacağız.

Bazen, talep ettiğiniz ürünleri tedarik edebilmemiz için kişisel verilerinizi ülkeler arasında aktarmamız gerekebilir. Olağan iş akışı içinde, kişisel verilerinizi ikamet ettiğiniz ülkeden kendimize ve Birleşik Krallık’ta bulunan üçüncü taraflara aktarabiliriz.

Bizimle iş yaparak, kişisel verilerinizin olağan ticari amaçlarımız için ikamet ettiğiniz ülke dışında bu denizaşırı kullanımına, aktarılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş oluyorsunuz.
Bu, bilgi teknolojisi depolama tesislerimizin ve sunucularımızın ikamet ettiğiniz ülke dışında bulunmasından kaynaklanabilir ve kişisel verilerinizin Birleşik Krallık’taki sunucularda depolanmasını içerebilir.

İkamet ettiğiniz ülke dışındaki üçüncü şahısların kişisel verilerinizi bu Gizlilik Bildiriminde belirtilenler dışında herhangi bir şekilde kullanmasını önlemek için makul adımların atılmasını sağlayacağız. Ayrıca kişisel verilerinizin gizliliğini ve mahremiyetini yeterince koruduğumuzdan emin olacağız.
Üçüncü tarafların kişisel verilerinizi yalnızca meşru menfaatleri doğrultusunda işlemesini sağlayacağız.

Bu üçüncü taraflar, ikamet ettiğiniz ülkede geçerli olanlardan farklı yasalara tabi olabilir.
Kişisel verilerinizin herhangi bir denizaşırı alıcısının ülkenizde geçerli olan yasalara uymasını sağlamak için aktif adımlar atmadığımızı lütfen unutmayın.

15. Sorusu olan?

Bu Gizlilik Bildiriminin kişisel verilerinizi işleme şeklimizi ve bunları kontrol etme haklarınızı belirlemede yardımcı olduğunu umuyoruz.
Ele alınmayan herhangi bir sorunuz varsa, lütfen size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan Veri Koruma Görevlimiz ile iletişime geçin:

Bize e-posta gönderin: DPO@gaptechnology.co.uk

Veya bize şu adresten yazın: Veri Koruma Görevlisi
Gap Technology Limited
Ava House
1 Hill Court
Aurillac Way
Hallcroft Industrial Estate
Retford
Nottinghamshire
DN22 7PX

İletişim ve Sorular